Kominki Włodawa

Kominki, które oferujemy w Arpabud to produkty o eleganckim, ponadczasowym wzornictwie. Przez wiele lat naszej działalności nieustannie poszerzaliśmy i poszerzamy do tej pory swoją wiedzę, aby móc zaproponować Klientom najlepsze usługi oraz produkty. Bardzo starannie selekcjonujemy swoje towary, aby w asortymencie znajdowały się niepowtarzalne wzory.

Mając więcej niż 20 lat doświadczenia w swojej pracy, doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań i potrzeb Klientów. Dlatego z największą troską wybieramy kominki od renomowanych, sprawdzonych marek. Stawiamy na cenionych polskich oraz europejskich producentów. Weryfikujemy, czy dostępne produkty są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Tylko takie kominki są gwarancją, że użytkownicy będą bezpiecznie cieszyć się ciepłem płynącym z kominków. Wiemy, że tylko solidnie wykonany kominek zapewni satysfakcję oraz zadowolenie!

Czym się wyróżniają kominki w naszej ofercie?

Poza bezpieczeństwem i niezawodnością, kominki, jakie oferujemy to także niesamowita estetyka oraz funkcjonalność. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe modele kominków, które wpiszą się w każdy rodzaj wnętrza. Proponujemy zarówno kominki z wkładem żeliwnym, stalowym, jak i biokominki stojące, do zawieszenia na ścianie i narożne. Poza tym możemy też zaproponować pieco-kominkek dla osób, które nie mają na tyle miejsca w domu, aby zdecydować się na dwa oddzielne urządzenia.

Kominki z naszej oferty pochodzą od renomowanych polskich producentów oraz zagranicznych marek. Powstają z wysokogatunkowych materiałów i wpisują się w każdy rodzaj wnętrza. Poza tym każdy kominek, który mamy w asortymencie ma certyfikat ekoprojektu. To urządzenia ekologiczne, opalane odnawialnym źródłem energii, jakim jest drewno. Dodatkowo poza różnymi wkładami kominkowymi (stalowymi, żeliwnymi, z płaszczem wodnym), oferujemy także piece wolnostojące i biokominki. Każdy z nich powstaje w technologii ciepłej zabudowy.

Jeśli szukasz niepowtarzalnych, solidnych i eleganckich kominków, to nie mogłeś trafić lepiej! W Arpabud oferujemy produkty w różnych wzorach, kolorach, materiałach wykończenia czy wzornictwie. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Średniej 14 a, 21-010 w Łęcznej.