Kominki Lublin

Kominki, które sprzedajemy i montujemy w Arpabud to produkty, które wyróżniają się wydajnością, bezpieczeństwem i estetyką. Działamy na lubelskim i polskim rynku od ponad 20 lat, przez co zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną do świadczenia kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Sprzedaż oraz montaż kominków jest nie tylko naszą specjalnością, ale też pasją.

Co wyróżnia kominki w Arpabud?

Przez ponad 20 lat działalności w branży i dzięki zdobytemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jakie są wymagania i potrzeby naszych Klientów. Dlatego z największą troską wybieramy kominki renomowanych i sprawdzonych marek. Wybieramy wyłącznie cenionych polskich i europejskich producentów. Zawsze sprowadzamy, czy kominki powstały z wysokogatunkowych materiałów. Tylko takie konstrukcje zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność.

Nasza oferta jest bogata w wyjątkowe modele kominków, które idealnie wpiszą się w każdą stylistykę wnętrza. Mamy też takie, które wpasują się w aranżacje w stylu retro, rustykalne, industrialne czy minimalistyczne. Kominki są sprzętem, który powinien zachwycać swoją estetyką, ale też być praktyczny. Przemyślana konstrukcja zapewni komfort cieplny w chłodne dni. Dlatego nasz asortyment zawiera produkty, które stanowią połączenie poczucia stylu i elegancji z najwyższej klasy funkcjonalnością.

Sprzedajemy oraz montujemy kominki pochodzące wyłącznie od uznanych producentów. Wszystkie produkty w naszej ofercie opalane są odnawialnym źródłem energii i mają certyfikat ekoprojektu.

Jakie kominki oferujemy w Arpabud?

W trosce o zadowolenie Klientów, w Arpabud oferujemy szeroką gamę kominków i akcesoriów do nich. Mamy m.in.:

  • piecokominki – to rodzaj tradycyjnych pieców z wkładem kominkowym. Powstają w technologii zabudowy akumulacyjnej. W efekcie bardzo długo utrzymują i oddają ciepło.
  • piece wolnostojące, czyli tzw. kozy. Występują także w wersji wykonanej ze stali i żeliwnej. Nie trzeba ich dodatkowo obudowywać – wystarczy tylko podłączyć do komina oraz w przypadku pieca stalowego – do dolotu zimnego powietrza,
  • wkłady z płaszczem wodnym ze stali, wyłożone płytami szamotowymi lub za specjalnymi komory żeliwnymi. Temperaturę reguluje się dzięki elektronicznemu sterownikowi, który dostarcza pożądaną ilość powietrza, niezbędną do palenia. Mogą stanowić uzupełnienie ogrzewania podłogowego w nowych budynkach lub być głównym źródłem energii w starszym budownictwie wyposażonym w kaloryfery,
  • wkłady stalowe – wyłożone płytami szamotowymi lub szamotowo – betonowymi, służące do akumulacji ciepła. Wkłady te współpracują z systemem rekuperacji,
  • biokominki, które coraz częściej stanowią modne elementy wyposażenia wnętrz. Nie potrzebują podłączenia do przewodu kominowego. Opalane są biopaliwem, które nie emituje spalin i nie gromadzi sadzy.

Jakie biokominki oferujemy w Arpabud?

Przez wiele lat działalności do naszej oferty wprowadziliśmy sprawdzone biokominki z takich serii, jak np.:

  • GOLF – rozwiązanie dla Klientów, którzy nie mogą zamontować tradycyjnego kominka w domu. To niewielki biokominek o nowoczesnym wzornictwie. Może być montowany na dwa sposoby – bezpośrednio na ścianie lub we wnęce.
  • LINATE – dedykowany dla dużych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. To idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz!
  • BRAVO szlifowany – niewielkich rozmiarów biokominek dla osób, które chcą mieć bardziej realistyczne wrażenie ognia. Pozawala zaaranżować dodatkową, własną obudowę zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika.

W Arpabud na terenie Lublina i okolicznych miejscowości zamontujemy każdy kominek z naszej oferty. Wcześniej jednak dokładnie ustalamy z Klientem jego wymagania oraz możliwości finansowe, aby wspólnie dobrać odpowiedni produkt. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Średniej 14 a, 21-010 w Łęcznej.