Centralne odkurzacze

To przełom w technicznym rozwiązaniu sprzątania Twojego domu. System centralnego odkurzania zawiera jednostkę centralną, sieć przewodów i gniazd ssawnych zamontowanych na ścianach, zestaw do sprzątania zawierający giętki wąż i szeroką gamę końcówek sprzątających oraz samą jednostkę.

Najważniejszą cechą systemu centralnego odkurzania jest wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza. Zostaje ono wydmuchane na zewnątrz budynku. Dzięki temu dom jest wolny od drobin pyłu i alergenów. Osoby cierpiące na alergie lub inne dolegliwości układu oddechowego mogą w końcu odetchnąć z ulgą.

Zaletą jest również bezgłośna praca jednostki centralnej. Jednostka umieszczona jest w odległym od części mieszkalnej pomieszczeniu. Odkurzaniu towarzyszy jedynie szum powietrza niezakłócający spokoju domowników. Funkcjonalność zapewnia montaż automatycznych szufelek i gniazd ssawnych. Odciąża to osobę sprzątającą, nie trzeba przenosić całego odkurzacza, żeby odkurzyć kolejną część domu.

System centralnego odkurzania jest godny polecenia do zamontowania w każdym domu i mieszkaniu.


Firma “aeroVac” dzieli swoje produkty na trzy typy:

  1. Jednostki centralne aeroVac typ “ SR”, to urządzenie wyposażone w separator cykloniczny wspomagany workiem odwróconym wraz z dodatkowym gniazdem ssawnym zamontowanym na obudowie odkurzacza. Powierzchnia przeznaczona do sprzątania dla tego typu, mieści się między 130mkw a 500mkw.
  2. AeroVac Vacu-Maid to dwa rodzaje jednostek przystosowanych do sprzątania powierzchni 300 i 500­mkw. Za filtrację zassanego powietrza odpowiada podwójny separator cykloniczny. Producent udziela 5-cio letniej gwarancji na te modele.
  3. Na szczególną uwagę zasługuje typ odkurzacza aeroVac Vacu-Maid SPLIT. To nowoczesne rozwiązanie na rynku jednostek odkurzających. Oprócz separatora zanieczyszczeń oddzielonego od silnika znajdziemy w nim dodatkowy filtr włosów. To bardzo przydatna funkcja, jeśli jesteśmy miłośnikami zwierząt. Vacu-Maid SPLIT to pięć jednostek przystosowanych do sprzątania powierzchni 300, 500, 650, 800, 1000mkw. Producent zapewnia szeroki wybór akcesoriów, gniazd ssawnych, ssawek, automatycznych szufelek.
    A oto kilka z nich:


 


 


 

Odkurzacze AEG

W ofercie sprzedaży posiadamy również jednostki centralne firmy AEG cechujące się nowoczesnym wyglądem. Wszystkie jednostki AEG mogą współpracować z dowolnymi dostępnymi zestawami sprzątającymi, systemami instalacji i gniazdami ssawnymi. Do wszystkich modeli można zastosować worek papierowy ułatwiający opróżnienie zbiornika.

 


Odkurzacze HUSKY
W naszej ofercie znajduje się także pełna gama świetnych odkurzaczy firmy Husky! Zarówno tych sprzątających na sucho jak i na mokro!